facebook twitter

Drony Ultra HD i Full HD

Oferta Foto and Video

Filmowanie z lotu ptaka...

Jak wspomniałem już wcześniej - ciągle udoskonalamy nasze usługi i podwyższamy ich jakość. Wprowadzamy do oferty filmowanie z lotu ptaka z wykorzystaniem Dronów 4K. Są to profesjonalne narzędzia wyposażone w nowoczesne kamery GoPRO 4 Black, które zapewniają najlepszy możliwy obraz i to w jakości Ultra HD.

Zamiennie stosujemy również kamery Action Cam, które posiadają lepszy stabilizator obrazu od GoPro. Jednak to wszystko zależy od panujących warunków i oświetlenia. Nasze Drony to nowoczesne jednostki, które mogą działać w pełni automatycznie. Poprzez zapisanie trasy w pamięci urządzenia, wystarczy go uruchomić, aby wykonać zaplanowane wcześniej ujęcia, bez obaw, że stracimy z nim łączność. Obecnie skuteczny zasięg Dronów to ok. 1,5km co w zupełności wystarczy, by wykonać ujęcia nad jeziorem, blokiem mieszkalnym, kościołem, czy salą weselną.

Filmowanie za pomocą Drona nie jest u nas w żaden sposób dodatkowo płatne. Realizujemy ujęcia w dniu uroczystości, jak również podczas sesji plenerowej ubarwiając tym samym Wasz Teledysk.

Jeśli natomiast samodzielnie realizujesz projekt video i chcesz wynając nas do wykonania ujęć za pomocą Drona, to jak najbardziej - zapraszamy. Wynajmowanie Drona możliwe jest tylko i wyłącznie z operatorem.

bullet hover email hover menu arrow