facebook twitter

O Nas...

Royale' Creative

O Nas

   Jako Artyści i Pasjonaci dajemy Wam możliwość współpracy nad Filmami i Reportażami z Imprez, Wsytępów, Przyjęć itd. Specjalizujemy się głównie w Uroczystościach Zaślubin i właśnie z myślą o Was, zmodyfikowaliśmy ofertę, która teraz jest dostosowana do tworzenia jeszcze lepszej pamiątki Foto i Video z tej imprezy. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie na Uroczystościach i Imprezach Prywatnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszych umiejętności i zawsze pracujemy w taki sposób, aby nie rozpraszać uczestników uroczystości, a tym samym zarejestrować materiał najwyższej jakości i przepełniony emocjami i tym co Kochacie! Dbając o swój wizerunek na Imprezie, zawsze jesteśmy ubrani zgodnie z obowiązującymi standardami. Staramy się, aby czas spędzony razem, był miłym wspomnieniem. Z nami pracuje się lekko i przyjemnie. Chętnie pomagamy Wam w trakcie Uroczystości i Imprezy Weselnej i służymy swoją radą i doświadczeniem.
   Polecam wizytę w dziale FAQ, w którym odpowiadamy na pytania i szczegółowo opisujemy naszą artystyczną pracę.
A teraz zobacz co nas wyróżnia i dlaczego nasze usługi Foto and Video są tak popularne.

Wojtek Ciężkowski | Utwórz swoją wizytówkę

Wojtek Ciężkowski | Utwórz swoją wizytówkę

Dlaczego My?

NIE OKREŚLAMY SZTYWNYCH GODZIN PRACY - to prawda. Od początku istnienia naszej firmy ta zasada nadal obowiązuje. Nawiązując z nami współpracę nie musicie martwić o sztywne określanie godzin pracy. Wiemy, że w trakcie imprezy mogą wydarzyć się różne, nieprzewidziane sytuacje ( np. występy niespodzianki, karaoke itd. ), dlatego pracujemy tak długo, jak to jest konieczne.


FILMOWANIE Z POWIETRZA W JAKOŚCI ULTRA HD - w każdej opcji, bez dodatkowych opłat oferujemy Wam ujęcia z powietrza i to w jakości 4K. Za korzystanie z Dronów nie pobieramy dodatkowych opłat. Tego typu ujęcia szczególnie wykorzystujemy w czasie pleneru zdjęciowego, lub tworzenia teledysków. Więcej informacji uzyskacie w dziale Drony Ultra HD.


SZYBKA REALIZACJA ZLECENIA - nasza firma stawia na jakość, ale przecież szybkość realizacji też ma duże znaczenie. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę, dlatego film jak i zdjęcia, są gotowe już w 30 dni od Waszego Wesela. Pracując z nami nie musicie czekać miesiącami na odebranie swojej pamątki.


WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU I DŹWIĘKU W FILMIE - jak z pewnością już zauważyliście, w naszych klipach dźwięk i obraz jest doskonałej jakości. Wyraźny głos księdza w trakcie kazania, Wasza Przysięga Małżeńska doskonale słyszalna, a muzyka w czasie zabawy weselnej pełna dynamiki. Bacznie zwracamy uwagę nie tylko na jakość obrazu, ale i dźwięku i nie mamy sobie równych w tej kwestii. Obraz zapisywany jest w Technologii DSLR, oraz z zastosowaniem wysokiej klasy obiektywów manualnych. Więcej informacji uzyskacie w działach: Technologia DSLR oraz Audio.

PLENER ZDJĘCIOWY ZAWSZE W INNYM DNIU - jak wspomniałem wcześniej, baczną uwagę zwracamy na jakość tworzonego materiału. Dotyczy to również Sesji Plenerowej. Właśnie dlatego na sesję plenerową umawiamy się z Wami zawsze po Weselu. Mamy wtedy więcej czasu na jej wykonanie i dzięki temu, możemy zaproponować Wam co najmniej klika tematów Sesji Ślubnej, aby w pełni wykorzystać Wasz potencjał i naszą wyobraźnię.

PRACUJĄC Z NAMI, PRACUJESZ Z FIRMĄ - z pewnością zastanawiacie się, jakie to ma znaczenie, czy do wykonania zdjęć i filmu wynajmiecie osobę prywatną, czy też firmę. Jednak różnica jest kolosalna. Firma zapewnia Wam rzetelność i pełen profesjonalizm, pełne rozliczenie na podstawie faktur i paragonów, możliwość reklamowania usługi w standardowej relacji kupna-sprzedaży, pewność realizacji podpisanej wcześniej umowy, możliwość wykorzystania umów zewnętrznych np. z ZAIKS itd. My pracujemy nad Waszym materiałem każdego dnia. Nie jest to dla nas forma "dorabiania" na boku, tylko stałe źródło utrzymania. Dlatego nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę. To dla Was, jako potencjalnych klientów ma przecież ogromne znaczenie.

MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA UMOWY ONLINE - jeśli przebywacie za granicą, lub daleko od miejsca organizacji Wesela, nasza firma oferuje Wam podpisanie pełnej umowy online. Jest to bardzo wygodna forma rezerwacji terminu, a tym samym pewność, że mimo braku wcześniejszego spotkania z nami, realizacja Filmu i Reportażu nastąpi we wskazanym przez Was terminie. Podpisujemy w ten sposób bardzo wiele umów. Odległość nie jest już dla nas przeszkodą.

SPOTKANIE U WAS W DOMU - jako jedyni w regionie, umawiamy się na spotkania również w Waszych domach. Jeśli nie macie czasu, aby przyjechać do nas, my przyjedziemy do Was. Na spotkaniu możecie obejrzeć wszystkie dostepne u nas materiały ( filmy, zdjęcia, albumy, foto-książki i inne ), oraz podpisać umowę.

WSZYSTKIE INFORMACJE DOSTĘPNE NA FB - główną modyfikacją w naszej ofercie jest przeniesienie całego portfolio do Facebooka. Dzięku temu, możecie być na bieżąco z naszymi publikacjami, promocjami i informacjami. Zachęcamy Was do polubienia naszego Fanpage. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do nieoficjalnych materiałów z imprez. Dostęp oficjalny nie jest zabezpieczony. Już teraz możesz oglądać nasze filmy i zdjęcia: Facebook - wojtekFILMstudio, oraz Facebook - Chlebus Photography.

DOSTĘP DO FILMÓW I ZDJĘĆ ONLINE - jako jedyni oferujemy Wam dostęp do filmów i zdjęć przez internet. W tym celu stworzyliśmy dla Was Strefę Klienta z zabezpieczonym dostępem. Nie musisz już kopiować płyt, wysyłać ich pocztą do rodziny, czy też za granicę. Wystarczy, że udostępnisz link do materiałów z Waszego Wesela i gotowe! Jeśli posiadasz już login i hasło dostępu do swoich materiałów, odwiedź dział Strefa Klienta.   UWAGA: Prezentowane na stronie informacje, materiały, publikacje video, zdjęcia mają charakter prywatny i z takich też zbiorów pochodzą. Stanowią one tylko i wyłącznie dorobek naszej pasji i hobby.


Poznaj Nas... Pracuj z Najlepszymi...

bullet hover email hover menu arrow