Wasze Wesele w 4K

Nasza Firma oferuje Wam również film

w jakości 4K. Inwestuj w jakość

Dzisiaj wszystko jest możliwe...

Wcześniej mówiliśmy Wam o testowaniu nowych usług takich jak np. film w jakości 4K. Dzisiaj już jest to możliwe. Od roku 2018 zapraszamy Was do rezerwacji terminów na Pełen Pakiet Foto and Video z filmem w opcji Full HD, lub Ultra HD

Jest to pełna rozdzielczość realizowana przy pomocy sprzętu DSLR od Canon. Oczywiście korzystamy już tylko z pełnych klatek. Dzięki temu macie pewność rewelacyjnej jakości filmu 4K z własnej imprezy. Specjalizujemy się w Weselach dlatego ta oferta głównie skierowana jest do Par Młodych, jednak również wykonujemy inne zlecenia jeśli potrzebujecie tak wysokiej jakości ujęć. 

Niżej przybliżymy Wam trochę samą technologię 4K, jakiego sprzętu używamy i dlaczego właśnie tego, oraz otrzymacie informację jak dokonać rezerwacji na film w jakości 4K.

Zapraszamy Serdecznie! Jakość ma znaczenie....

Technologia 4K to kolejny krok ( zaraz po wprowadzeniu przez nas możliwości oglądania filmów na naszej stronie w Full HD ) propozycja dla naszych klientów. Czy jest 4K? Najprościej mówiąc jest to zwiększenie rozdzielczości wyświetlanego obrazu, aż 4 krotnie w stosunku do obecnie stosowanej Full HD. Jak się to ma do Ślubów i Wesel?

Na dzień dzisiejszy być może nie posiadacie jeszcze TV 4K, ani odpowiedniego odtwarzacza, jednak w przyszłości będzie to obowiązujący standard w każdym domu. Warto zatem, aby Wasza pamiątka ślubna była wykonana już w tej technologii. Dzięki niej, film oglądany nawet za 10 lat nie straci na swojej jakości. Przeciwnie będzie cieszył oko jeszcze przez długi czas. Więcej pikseli oznacza lepszą jakość obrazu i większą jego szczegółowość. Filmy wyświetlane na ekranie 4K będą wyglądać bardziej realnie niż HDTV czy obraz z płyt Blu-ray w Full HD. 

Nasza firma będzie jeszcze stosować zamiennie dwa rodzaje nośników: BD DL oraz BD-R XL, której pojemność wynosi, aż 100 GB. Dzięki temu Wasz film w jakości 4K będzie krystalicznie czysty już na zawsze. Zapis odbywa się za pomocą specjalnych nagrywarek M-DISC od LG. Odtworzenie takiego filmu również możliwe jest w odpowiednim odtwarzaczu 4K. Dla miłośników internetu, mamy też propozycję. Cały film z Waszego Ślubu będzie również można zobaczyć w naszej strefie klienta i to właśnie w jakości 4K. Tak...oficjalnie możemy Wam to już potwierdzić. 

Kształt pakietu Foto and Video nie ulega zmianie. Za wykonanie filmu w wyższej rozdzielczości pobierana jest po prostu dodatkowa opłata, aby ułatwić Wam dokonanie wyboru. Obecnie kwota ta wynosi: 499 PLN

Od roku 2018 nowe umowy będą już zawierały opcję filmu w jakości 4K. Wystarczy tylko w trakcie rozmowy z nami wyrazić taką chęć i zostanie zaznaczona odpowiednia opcja. 

Mamy nadzieję, że wprowadzenie jeszcze lepszej jakości w naszej firmie spodoba Wam się jeszcze bardziej. 

Rezerwujcie terminy..mamy ich naprawdę bardzo mało.

www.ciezkowski.com.pl

CIEZKOWSKI.COM.PL

ul. Śródmieście 6/29

16-300 Augustów

Firma

Wojciech Ciężkowski

FOTO-VIDEO

NIP: 846-15-06-807

Infolinia:

Wojtek: 730826288

© 2018-2019 by ciezkowski.com.pl

  • Nasz Kanał VIMEO
  • Nasz Profil na FB
  • Nasz Profil na Twitter
  • Oficjalny Kanał na YT