Dziel się...

Rodzina i Przyjaciele - chcą oglądać...

To Wasz wyjątkowy dzień. Z nami będzie jeszcze lepszy. Tylko u nas macie dostęp do swoich materiałów w tak prosty i czytelny sposób. Bezpośrednio na naszej stronie. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad plikami i nie umieszczamy ich na obcych serwerach, aby można było je oglądać. 

Po dokonaniu obróbki, gdy już cała pamiątką jest gotowa i została przez Was odebrana, otrzymujecie linki i hasła dostępu do zdjęć i filmów w wybranej przez siebie jakości. Dzięki temu wszystkie zdjęcia jak i filmy będziecie mogli oglądać bezpośrednio na swoich komputerach i urządzeniach mobilnych. Pamiętajcie jednak o tym, że wszystkie materiały będą dostępne tylko przez ok. 40 dni i oczywiście będziecie potrzebować szybkiego łącza, ponieważ jakość jaką Wam oferujemy wymusza użycie dość szybkich sieci. Mam nadzieje, że nikt nie będzie miał kłopotu z odtworzeniem materiałów. 

Jak to działa...

Krótki instruktarz... 

To już bajecznie proste. Wyszukujesz odpowiednią Parę poniżej klikasz i otwierasz dostęp do ich materiałów. Sprawnie szybko..i po podaniu hasło będziesz mógł przeglądać wszystko co udostępniamy. Zapraszamy!

W przypadku problemów technicznych prosimy bezpośrednio pisać na adres: ciezkowski@onet.pl

CIEZKOWSKI.COM.PL

ul. Ks. Kazimierza Kaczorowskiego 16

16-420 Raczki
 

Firma

X-RENDER SPÓŁKA Z O.O.

NIP:  8442370175

Infolinia:

Wojtek: 730826288

© 2018-2020 by ciezkowski.com.pl