top of page
Biznes Tlo 1.jpg
Biznes Social Media 1.jpg
Logo Internet.png

Reklama Twojej Firmy

Wynieś biznes na inny poziom...

Filmy Reklamowe

Na FB i Instagram, oraz stronę firmową...

Wiele firm ( szczególnie małych, rodzinnych )  boryka się z problemem widoczności w sieci, portalach społecznościowych. Obecnie reklama w Internecie to podstawa kontaktu z klientem, ale też znaczny procesu całego procesu jego  pozyskiwania.

Z jednej strony mamy koszty, które muszą być dobrze przemyślane, a z drugiej efekt  finalny w postaci pozyskania nowych klientów. Prowadzi się w tym celu strony firmowe, blogi informacyjne, profile na FB czy Instagramie. To wszystko składa się w jedną całość i daje nam bardzo duży ocean możliwości. Właśnie w tym oceanie duży procent firm stawia już obecnie na filmy. Ta forma prezentacji firmy, reklamy jej usług, staje się bardzo popularna. Dlatego, że jest po prostu bardzo skuteczna. Sami przecież lubimy oglądać filmy, testy produktów itd. 

Razem z nami wejdziesz w świat profesjonalnej reklamy video. Oferujemy Wam wiele rozwiązań, pomoc w opracowywaniu scenariuszy i samo wykonanie filmu w wybranej jakości. Wszystko po to, by Wasz biznes rozwijał się bez zadyszki. 

Film reklamowy dla Twojego biznesu poprawi widoczność i świadomość marki. Sprawi, ze Twoi potencjalni klienci poznają Ciebie i  Twoje otoczenie. Dowiedzą się o usługach, które świadczysz, lub produktach, które sprzedajesz. Opcji jest naprawdę bardzo wiele. 

Nasze filmy są przygotowane do publikacji na YT i Vimeo. Ale też na FB i Instagramie. Jeśli korzystasz z innych platform to również cały materiał będzie tak s konfigurowany. Np. jako rolki n a FB. Opcji jest naprawdę bardzo dużo. W swojej pracy wykorzystujemy najnowszy sprzęt od Canona i Sigmy. Drony DJI, oraz oprogramowanie sprawia, że szybko przygotujemy Ci potrzebny materiał i wyślemy go na Twoje serwisy. 

Chcesz współpracować z jedną z największych firm w regionie w branży Foto & Video? Chcesz zareklamować swój biznes w ciekawy i nowoczesny sposób? Zadzwoń do nas! 
Tel: 730826288

bottom of page