top of page

Drony 4K

dron 4k.jpg
dron 4k 2.jpg
Logo Internet.png

Ujęcia z powietrza

Zawsze w pakiecie bez dopłat...

Od lat w pakiecie dajemy Wam również pełną gamę ujęć z powietrza ( oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem ). Najczęściej więcej bawimy się nim w trakcie pleneru. Mamy wtedy o wiele więcej czasu na zabawę w powietrzu, możemy wykonać bardziej ekstremalne ujęcia bez obaw o bezpieczeństwo. Zgodnie z obowiązującymi zasadami nie latamy nad samochodami, ludźmi i obiektami, dla których może to powodować niebezpieczeństwo uszkodzenia. To są proste i jasne zasady. Dlatego na plenerze możemy pojechać w takie miejsca, gdzie duża przestrzeń, brak budynków i innych osób trzecich nie jest problemem. Wtedy możemy wykonać dla Was naprawdę świetne i wysokiej jakości ujęcia z powietrza. 

W swojej pracy używamy dronów DJI, oraz amerykańskiej firmy yuneec.  Świetne osiągi w trakcie lotu sprawiają, że możliwe jest nawet filmowanie w trakcie względnie średniego wiatru. Choć oczywiście..wiatr zawsze stanowi pewną przeszkodę. I gdy naprawdę spory nie podejmujemy ryzyka. 

Niżej wrzuciliśmy Wam kilka klipów zmontowanych tylko z ujęć danego sezonu właśnie z lotu ptaka. 

Co nam to daje?

Wyjątkowe ujęcia z perspektywy lotu...

Przede wszystkim ubarwia Wasz film, ale też i wszystkie teledyski ślubne, podziękowania dla rodziców, czy inne filmy, które u nas zamawiacie. Wszystkie ujęcia oczywiście są realizowane w jakości 4K. Dzięki temu, możecie obejrzeć z wysoka jak wygląda Wasza miejscowość, dom, kościół, w którym odbyła się uroczystość. Wszystko to, co normalnie było  by trudne do zaobserwowania tradycyjnym filmowanie z ziemi. 

bottom of page