top of page

Program serwisowy CPS

CPS FOT2.jpg
CPS FOT3.jpg
Logo Internet.png

Gwarancja napraw

Szybka reakcja serwisu Canon...

Bezpieczeństwo

Realizacja usług foto and video...

Już od lat pracujemy na sprzęcie marki Canon dlatego też w tym roku otrzymaliśmy już statu GOLD w ich autoryzowanym serwisie w Warszawie. Jest to tzw. System CPS. Co nam to daje?

Bardzo wiele. Przede wszystkim nasze zgłoszenia przyjmowane są w pierwszej kolejności i każda, nawet najbardziej skomplikowana naprawa nie trwa dłużej niż 3 dni. 

A więc jeśli w weekend padnie nam jakiś aparat do następnego piątki mamy go u siebie z powrotem. Mimo, że zawsze mamy ze sobą zapasowe, to taka usługa jest i tak mile widziana. 

Nasza kolekcja EOS-ów każdego roku się powiększa i jeszcze przed nami status Platinum...ale powolutku. 

Dzięki temu programowi mamy też priorytetowy dostęp do najnowszych ofert, więc czekamy na kolejne modele, które chętnie zakupimy. 

Dla Was jako naszych klientów program ten oznacza tyle, że nawet jeśli pojawią się jakieś problemy techniczne, to bardzo szybko w ciągu kilku dniu serwis Canon Professional naprawi i odeślę nam każdy aparat w pełni sprawny. Abyśmy mogli dalej działać. 

To bardzo ważne, aby zachować ciągłość pracy. 

 

Dlatego pamiętajcie, zanim skorzystacie z usług konkurencji sprawdźcie, czy w ogóle posiadają zapasowe aparaty i czy są to te same modele, które będą pracowały na Waszej imprezie, aby potem w razie zamiany nie było niespodzianki otrzymania innego obrazu niż ten, który był tworzony wcześniej. Albo w ogóle, aby praca nadal była możliwa. Wiele firm nie zwraca na to uwagi...a to istotne kwestie również dla Was. 

Więcej szczegółów przekażemy Wam w trakcie naszych rozmów i spotkań. Zapraszamy do rezerwacji!

Warto Pracować z Najlepszymi!

Zapraszamy!

bottom of page