top of page

Galeria online

Galeria Online 1.jpg
Galeria Online 2.jpg
Logo Internet.png

Zdjęcia nie tylko w książce

Pełna wygoda i dostęp...

Zawsze do naszego pakietu dorzucamy Wam świetną indywidualną pamiątkę w postaci skórzanego zestawu na półkę z pendrievami i foto-książką. Ale to przecież nie zawsze się sprawdza. Tym bardziej, jeśli chcemy dzielić się materiałami z Rodziną i Przyjaciółmi. Obecnie bardzo często przecież podróżujemy, przebywamy ciągle za granicami, albo po prostu mieszkamy na drugim krańcu Polski i nie bardzo jest jak przekazać choć by płyty. Pomijając fakt, że to jest już kłopotliwe. 

Dlatego stworzyliśmy dla Was inną formę publikacji zdjęć. Pełna interaktywna galeria zdjęć. Dodatkowo każda Para, otrzyma od nas odrębną sub-domenę, a więc nie będzie sytuacji, w której wszystkie galerie są umieszczone bezpośrednio pod jednym adresem. To ciekawe rozwiązanie. Ponieważ inni nie widzą zupełnie Waszej galerii, natomiast Wy jak najbardziej. Macie do niej dostęp. Dodatkowo jest ona zabezpieczona hasłem, więc nawet gdy ktoś otrzyma link ( a nie powinien ), bez hasła nic nie zrobi. Testowaliśmy to rozwiązanie i działa świetnie.

Mamy nadzieje, że się Wam spodoba. 

Interaktywnie

Przeglądaj reportaż  i dziel się...

Jak już wspominaliśmy jest to galeria interaktywna. Każda jest oparta o osobną aplikację, która wyświetla i przesyła zdjęcia z serwera. Dodatkowo są tam opcje udostępniania na FB i lajkowania i oczywiście możliwość udostępniania linku na portalach społecznościowych, oraz w email. 

Bardzo wygodna sprawa. Bez naszego udziału możecie decydować o tym, komu udostępnicie zdjęcia z Waszej imprezy. 

Domyślnie Wasza galeria będzie aktywna tylko przez określony czas. Zwykle ok. 30 dni od momentu jej uruchomienia. Po tym terminie jeśli jeszcze chcecie, aby była aktywna trzeba to do nas zgłosić. Bez żadnych dodatkowych opłat zostanie ponownie aktywowana. 

UWAGA - pamiętajcie o tym, że wszystkie usługi online działają najlepiej w przeglądarce CHROME. Inne przeglądarki mogą działać niestabilnie. Jednak w 90% przypadków nie powinno być żadnego problemu. 

bottom of page