top of page
SEZON 2024/2025

ŚLUB I WESELE

Jeden Spójny Pakiet Usług Foto i Video

Cześć. Przygotowaliśmy dla Was niesamowitą ofertę na lata 2023/2024. Zmodyfikowaliśmy już istniejące usługi, aby zaoferować Wam ponownie najlepszą ofertę na rynku. Jakie są to nowości? Dlaczego warto pracować właśnie z nami? Na te pytania znajdziesz odpowiedź poznając dokładnie poszczególne elementy naszych usług. Zapraszamy na pokład!

Od Listopada 2022r w ofercie pojawił się też film w rozdzielczości 6K. Dokładnie tak. Specjalnie dla Was wprowadzamy tą nowość. Chcemy zachować jak najwięcej wrażeń z tego wyjątkowego w Waszym życiu dnia. Dodatkowo przechodzimy już całkowicie na pracę w systemach Linux. Aby jeszcze szybciej realizować Wasze projekty i bardziej bezpiecznie. 

Logo Internet.png
the film

PAKIETY NA SEZON
2024/2025

PAKIET STANDARD OBEJMUJE

PAKIET VIP OBEJMUJE

- Fotoreportaż z Uroczystości i Wesela ( obejmuje on wszystkie aspekty Ślubu i Wesela )

- Ilość gotowych zdjęć, które otrzymacie: 400 szt.

- Sesja Plenerowa w innym dniu ( terminy ustalane są elastycznie )

- Ilość gotowych zdjęć z Sesji Plenerowej: 70 szt.

- Interaktywna galeria online ( możliwość oglądania na Smart TV, PC oraz Smartfonach )

- Zdjęcia z powietrza ( wyk. za pomocą najnowszych dronów DJI serie PRO w formacie RAW )

- Film w jakości 4K ( pełna rozdzielczość UHD )

- Długość filmu: 60-70 minut

- Jeden Teledysk ( umieszczony bezpośrednio w filmie )

- Filmowanie z Powietrza ( drony DJI seria PRO )

- Film dostępny online w pełnej rozdzielczości 4K

- Zdjęcia jak i Film na fizycznym nośniku pendrive w okolicznościowym opakowaniu

- Realizacja całego projektu do 90 dni

- Dojazd do 50 km w cenie

- Fotoreportaż z Uroczystości i Wesela ( obejmuje on wszystkie aspekty Ślubu i Wesela )

- Ilość gotowych zdjęć, które otrzymacie: 600 szt.

- Sesja Plenerowa w innym dniu ( terminy ustalane są elastycznie )

- Ilość gotowych zdjęć z Sesji Plenerowej: 100 szt.

- Foto-Książka w formacie A4 z wybranymi zdjęciami ( rozkładówka 80 stron )

- Interaktywna galeria online ( możliwość oglądania na Smart TV, PC oraz Smartfonach )

- Zdjęcia z powietrza ( wyk. za pomocą najnowszych dronów DJI serie PRO w formacie RAW )

- Film w jakości 4K lub 6K do wyboru ( pełna rozdzielczość UHD )

- Długość filmu: 70-80 minut

- Jeden Teledysk ( umieszczony bezpośrednio w filmie )

- Specjalny Trailer wgrywany na FB ( jakość 4k )

- Filmowanie z Powietrza ( drony DJI seria PRO )

- Film dostępny online w pełnej rozdzielczości 4K lub 6K

- Realizacja całego projektu do 90 dni

- Dojazd do 70 km w cenie

- Całość zamknięta w stylowym opakowaniu z Foto-Książką i Pendrive 64 GB wewnątrz

- W Pakiecie VIP pracujemy tylko na aparatach FULL FRAME ( najwyższa możliwa jakość )

CENA PAKIETU:
6600 PLN

CENA PAKIETU:
7400 PLN

Mamy dla Was też wersją tej oferty do wydruku w PDF. Kliknij w TEN LINK i ciesz się naszą ofertą w zwartej i przejrzystej formie. 

Wasze Wesele - Idealne...

Kilka słów o nas...

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto?

Pracujemy z Wami już tyle lat, że właściwie znacie nas od podszewki. A jednak zawsze możemy coś dodać, pokazać Wam coś nowego i pozytywnie zaskoczyć. 

Już poznaliście nasze pakiety. Jednak teraz dodajemy do nich jeszcze trzy istotne nowości. Pierwsza, to oczywiście obligatoryjne dodanie jakości filmu w 4K DSLR do każdej umowy. Każda Para już od roku 2020 otrzyma od nas taką możliwość. Chyba, że ktoś będzie chciał otrzymać jakość tylko Full HD - to taka możliwość jak widać wyżej, jest dostępna. 

Nasz zespół jest dwu osobowy ( dodatkowy trzeci operator pracuje z nami w razie potrzeby ). Jednak jak wiecie na naszych filmach i zdjęciach nie dopuszczalne jest, aby ktoś z ekipy był widoczny, dlatego im mniej osób pracuje na imprezie tym lepiej. 

Nie określamy ściśle godzin pracy. Nie jest to możliwe, z uwagi na współpracę różnych ekip ( zespół, DJ, kuchnia i obsługa innych atrakcji ). Prosimy jednak zawsze, aby najważniejsze momenty imprezy zamknęły się do godz. 1:00. Potem już nie wszyscy wyglądają tak pięknie i słodko jak na początku!

Nasze ogromne doświadczenie z pewnością się przyda na Waszym weselu. Służymy Wam konkretną radą i pomocą w sytuacjach awaryjnych, a takich nie brakuje.

Pracujemy na terenie całego kraju, plenery organizujemy również za granicą, więc jeśli tylko macie ochotę jechać dalej, by złapać cudowne widoki, to nie ma problemu. Wystarczy słowo i lecimy!

Logo Internet.png
Profesjonalne Podejście

Co nas wyróżnia?

Każdy szczegół ma znaczenie...

Aby łatwiej było Wam podjąć decyzję wyróżniliśmy kilka pozycje, które sprawiają, że jesteśmy najlepsi w regionie. Warto więc zapoznać się z opisem. Szczegóły tworzą bowiem to, co nadaje naszym paniątkom ten niepowtarzalny klimat przepełniony miłością!

1. Pracujemy tylko na sprzęcie CANON

 Już nie raz podkreślaliśmy Wam, jak ważna jest jakość surowych nagrań czy zdjęć. Przez lata testowaliśmy różne rozwiązania i sprawdzaliśmy je w boju. Jedynie ta marka spełnia nasze oczekiwania nie tylko co do jakości obrazka, ale też szybkości działania sprzętu DSLR, właściwie żadna awaryjność, specyficzny film look, który charakteryzuje właśnie aparaty od Canona.

I właśnie o to chodzi!

      

2. Filmy w jakości pełnego 4K Full Frame

Każdy film w Full HD i 4K realizujemy sprzętem z matrycami Full Frame. Jest to bardzo ważne, ponieważ taki sprzęt doskonale radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. To bardzo ważne, gdy wybraliście salę, która nie do końca dba o prawidłowe oświetlenie. Właśnie dlatego w naszych produkcjach nie zobaczycie elektronicznego szumu. Bardzo tego pilnujemy i dbamy o jakość.

3. Używamy obiektywów Canon L i SIGMA ART

W naszej gamie znajdziecie w 90% obiektywy Canona z profesjonalnej serii L, oraz SIGMA ART. Gwarantują nam wysoką jakość ujęć. Rzecz jasna mówimy tu o obiektywach

stało-ogniskowych.

 

4. Komercyjna ścieżka dźwiękowa w filmie

To nowość. We współpracy z jedną z zagranicznych firm, publikujących muzykę do celów komercyjnych, możemy zaoferować Wam pełne ścieżki dźwiękowe komercyjne. Dają one Wam możliwość publikowania naszych filmów na YT, portalach społecznościowych itd. ze wszystkimi  prawami autorskimi. To bardzo fajna sprawa. 

5. Szyfrowane kopie bezpieczeństwa

Aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo wszystkie pliki wraz z projektami przechowujemy w specjalnie szyfrowanych kontenerach danych w lokalizacji fizycznej jak i na chmurze. 

6. Wyjątkowy skórzany zestaw pamiątek

Po długiej negocjacji oferty z jedną z krajowych firm produkujących pamiątki ślubne, możemy dać naszym Parom coś ekstra. Indywidualny zestaw w skórze,który zawiera 2 pendrivy i stylową Foto-Książkę, aż ze 100 stronicową rozkładówką. 

Logo Internet.png
bottom of page