Oferta na 2020 i 2021

Ślub i Wesele

Jeden Spójny Pakiet Usług Foto i Video

Kochani wraz z mijającym kolejnym sezonem wprowadzamy dla Was modyfikacje, które jeszcze bardziej podniosą jakość naszych usług, szybkość obsługi i oczywiście jakość filmów i zdjęć.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszymi pakietami w tym roku, zadbaliśmy o sprawniejszą realizację ( montaż i obróbkę ), abyście mogli otrzymać swój materiał tak szybko, jak to tylko możliwe. 

Pamiętajcie - Najlepsza Oferta na Rynku w sezonie 2020 i 2021 już jest dostępna. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. 

OPIS PAKIETU FOTO I VIDEO

Każda Para, która podpiszę z nami umowę o świadczenie usług, otrzyma od nas w jednym pakiecie, aż pięć usług: fotoreportaż z przygotowań, uroczystości i wesela, sesję plenerową w innym dowolnym dniu, filmowanie dronami w trakcie wesela jak i pleneru, film w jakości full hd lub 4k, dostęp do filmu i zdjęć online w naszej strefie klienta, oraz bezpłatny backup wszystkich materiałów z Waszej imprezy ( dwie niezależne lokalizacje i serwery dedykowane ). 

 

W sezonie 2020 i 2021 pakiet zawiera:

( dotyczy tylko nowo podpisywanych umów )

 

1. Fotoreportaż + Plener

         - ilość zdjęć w reportażu min. 400 szt.

           - ilość zdjęć z sesji plenerowej ok. 100 szt.

           - wszystkie zdjęcia wykonywane tylko w formacie RAW

           - każde zdjęcie obrabiane jest indywidualnie

           - nie korzystamy z żadnych presetów i gotowych szablonów

           - sesja narzeczeńska ( opcja dodatkowo płatna )

           - w zestawie skórzana FOTO-KSIĄŻKA w formacie A4 ( 120 stron )

           - zdjęcia dostępne w online ( dostęp kodowany )

           - zdjęcia dostępne online do pobrania z serwera FTP

           - używamy tylko lustrzanek FULL FRAME od CANONA

           - profesjonalne obiektywy SIGMA i CANON

           - zdjęcia w etui na Pendrive USB 3.0

           - sesje plenerowe na terenie całej Polski

           - profesjonalne zestawy bezprzewodowe lamp CANON

2. Film Full HD lub 4K + Reżyserowane Teledyski + Plener

         - długość filmu ok. 90 minut

           - rozdzielczość FULL HD ( lub Ultra HD )

           - używane kodeki h.264 i h.265

           - teledysk reżyserowany w filmie + klip z pleneru

           - filmowanie dwoma dronami Yneec ( wesele + plener + teledyski )

           - montaż w profesjonalnych programach od SONY i ADOBE

           - film w technologii DSLR FULL FRAME

           - używamy sprzętu CANON, SONY, GoPRO

           - dźwięk w filmie w jakości ACC ( rejestratory od ZOOM )

           - profesjonalne mikrofony reporterskie od RODE

           - ilość pracujących aparatów na weselu max.5 szt.

           - brak muzyki Disco-Polo w filmie

           - mechaniczne + elektromechaniczne stabilizowanie ujęć

           - pełna koloryzacja FILM LOOK + LUT

           - film dostępny online ( kodowany dostęp )

           - filmowanie pod wodą w 4k

           - film online + Pendrive USB 3.0

           - nowoczesne i wysokiej jakości efekty specjalne

           - delikatne doświetlanie scen na ciemnych salach

           - film dostępny online do pobrania na dysk

           - podziękowania dla rodziców w formie video ( jako opcja płatna )

Całość otrzymujecie w stylowym opakowaniu spójnym z całym projektem okładek i nadruków. Projekt powstaje zawsze z Waszych zdjęć wykonanych w trakcie wesela i pleneru. Pełna indywidualność.

Jesteśmy firmą, a więc macie pewność wysokiej jakości usług. Ciągle wprowadzamy zmiany i udoskonalamy nasze metody pracy. Pracują z nami najlepsi fotografowie w regionie, których prace autorskie nie mają sobie równych. 

Pamiętajcie, że tylko realizacja całego pakietu zapewni Wam odpowiednią jakość w dobrej cenie. Nasze usługi od lat są wyjątkowe i z każdym rokiem coraz mocniej deklasujemy konkurencję.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TERMINÓW

Nasze przykładowe zdjęcia znajdziecie TUTAJ

Natomiast filmy TUTAJ

Wasze Wesele - Idealnie...

Kilka słów o nas...

Zobacz dlaczego warto pracować z nami...

Od wielu lat, świadczymy Wam najwyższej jakości usługi Foto and Video DSLR. Aktualną ofertę rozbudowaliśmy o kolejne nowe usługi, które pozytywnie Was zaskoczą.  Nadal w ciągłej ofercie pozostaje nasz flagowy produkt - jeden spójny pakiet usług Foto and Video dla Uroczystości Zaślubin. Wraz z nim otrzymujecie szereg dodatkowych opcji i pełen kodowany dostęp online do swoich zdjęć i filmów. Obejrzyjcie nasze wyjątkowe portfolio.  Zobaczcie jak pięknie może wyglądać Wasza Pamiątka Ślubna...

Naszą sztandarową usługą jest oczywiście spójny pakiet, w którym otrzymujecie od nas: Film w jakości Full HD lub 4K; Fotoreportaż z Uroczystości i Wesela; Profesjonalna Sesja Plenerowa w innym wybranym dniu; Ekskluzywny zestaw w delikatnej skórze - różne kolory, zawierający Pendrive i Foto-Książkę z fotkami w formacie A4. 


Jest to zdecydowanie najlepszy wybór, ponieważ podpisujecie tylko jedną umowę na wykonanie filmu i zdjęć. Szybko i wygodnie. Dla osób, które przebywają za granicą lub w innym rejonie Polski, oferujemy już od dawna nowoczesną formę podpisania umowy online. Szybko i wygodnie dla obu stron. 

Profesjonalna Firma

Co nas wyróżnia?

Każdy szczegół ma znaczenie...

Kochani przede wszystkim nowoczesne i indywidualne podejście do Waszej pamiątki ślubnej. Zacznę może od sprzętu. W naszych zasobach znajdziecie między innymi nowe modele lustrzanek CANON i SONY. Przed wprowadzeniem tych urządzeń do naszej firmy, testujemy je, aby spełniły nasze wyśrubowane wymagania co do jakości nagrań, jak i sprawności w praktycznej pracy. Sam sprzęt DSLR to jedna nie wszystko. Bez wysokiej jakości obiektywów, nie było by tak różowo...dlatego od lat stosujemy obiektywy dwóch wiodących firm. Sigma seria ART, oraz Canon L. Do bardziej artystycznych ujęć stosujemy też wiekowe manualne obiektywy ZENIT, PENTACON. Nadają one niepowtarzalny wyraz obrazka, stąd nasze zamiłowanie do starych obiektywów, które przeżywają drugą młodość. Używamy nie tylko aparatów z lustrem, ale tez i bezlusterkowców. Jednak wykorzystujemy je tylko w specyficznych warunkach, gdy ważne są małe wymiary sprzętu jak i jego mobilność. 

Całość uzupełniają oczywiście mini kamery GoPro seria 5 i 6, actioncam od Sony, profesjonalne rejestratory dźwięk od ZOOM, mikrofony kierunkowe, krawatowe i reporterskie od RODE, oraz dla zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w trakcie przenoszenia sprzętu - torby, plecaki i statywy od Manfrotto. Oczywiście, aby sprawnie i w jak najlepszej jakości złożyć Wasz film i obrobić odpowiednio zdjęcia, pracujemy na nowoczesnych komputerach PC wyposażonych już w procesory AMD RYZEN - 16 rdzeniowe. Dodatkowo dla przyspieszenia pracy, cztery karty NVIDIA GTX1080i, co znacznie przyspieszyło procesy renderingu w wysokich rozdzielczościach. To wszystko składa się na techniczne aspekty naszej pracy nie tylko na samej imprezie, ale też i później w trakcie obróbki Waszego materiału foto i video. 

Jednak sam sprzęt to naprawdę niewiele. Ważniejsza jest atmosfera pracy. Nie rozpraszamy Was niepotrzebnie w tym ważnym dla Was dniu. Wszelkie ważne ustalenia zapisujemy sobie wcześniej, aby już w dniu Waszego ślubu skupić się tylko na swojej pracy. Służymy Wam wszelką pomocą i swoim ogromnym doświadczeniem w branży. Warto przecież zainwestować w jakość. To przecież Wasza pamiątka na całe życie.

Jest to Wasz wyjątkowy dzień, w którym pokazujecie wszystkim swoją miłość i radość. A to wymaga również wykonania świetnej sesji, która zachwyci Waszych Gości i zapełni album rodzinny wyjątkowo zmysłowymi fotkami. Dlatego też, tylko u nas macie możliwość wybrania się na plener w góry, nad morze ( również Litwa ), a nawet w Londynie. Nie musimy ograniczać się do bliskiej okolicy. Nawet wcale nie powinniśmy. Mieszkanie w Krakowei? Gdańsku? Szczecinie? Chętnie wpadniemy do Was na kilka dni, aby pojeździć po regionie i zrobić Wam niesamowite zdjęcia i teledysk ślubny. 

Jak wspomniałem już wcześniej nasz pakiet, zawiera wykonanie profesjonalnej sesji. Tematyka natomiast jest ustalana już bezpośrednio z Wami. Najpierw poznamy Was trochę, zobaczymy w jakich sceneriach wyglądacie najlepiej, co sprawia Wam radość i co warto pokazać na tych zdjęciach. Oczywiście możemy wymieniać się pomysłami i wspólnie ustalić kompromis. Mając zawsze na uwadze, to aby zrobić coś naprawdę szałowego. Zawsze podróżuje z nami również DRON, dzięki któremu możemy maksymalnie wykorzystać teren, lub miasto w którym się znajdujemy, aby stworzyć dla Was najpiękniejsze ujęcia z lotu ptaka.

Nowoczesna Technika

Super jakość obrazu i dźwięku

Wiemy jak o nią zadbać...

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom nagrywania dźwięku niezależnie na co najmenij dwa rejestratory i kilka mikrofonów kierunkowych, możemy uzyskać właśnie takie wyśmienity dźwięk w Waszym filmie. Ujęcia również nagrywane są najwyższą możliwą rozdzielczością z kilku kamer GoPro jak również lustrzanek DSLR. Obecnie dysponujemy, aż trzema kamermia GoPro 5 i 6 + jedna ActionCam i aż 6 lustrzankami Canon. Dahe to możliwość niesamowitej aranżacji ujęć w trakcie Waszego Wesela i daje pewność idealnej jakości obrazu i dźwięku. Pamiętajcie, że na końcowy efekt ma wpływ wiele czynników. Wybór sali, zespołu, dekoracji ma ogromne znaczenie dla późniejszej jakości Waszego Filmu i jak i Zdjęć. Dlatego służymy Wam profesjonalną radą i doświadczeniem, dzięki temu możecie bardziej świadomie podejmować decyzję w tej kwestii. Zobaczcie jak to brzmi...więcej basu...

Film w jakości 4K już jest u nas dostępny. Sprawdź co możesz zyskać właśnie z nami. Inwestuj w jakość.

CIEZKOWSKI.COM.PL

ul. Śródmieście 6/29

16-300 Augustów

Firma

Wojciech Ciężkowski

FOTO-VIDEO

NIP: 846-15-06-807

Infolinia:

Wojtek: 730826288

© 2018-2019 by ciezkowski.com.pl

  • Nasz Kanał VIMEO
  • Nasz Profil na FB
  • Nasz Profil na Twitter
  • Oficjalny Kanał na YT