top of page

Zestaw Ślubny

Zestaw Ślubny_1.jpg
Zestaw Ślubny_2.jpg
Logo Internet.png

Nowy Projekt

od 2020

Macie szczęście, że pracujecie z nami...

Jedyny taki...

Projekt powstał tylko z myślą o Was...

To rzeczywiście nowość, bo od dwóch lat nie zmienialiśmy już projektów pamiątek, które od nas otrzymujecie. I właśnie w tym roku nadszedł czas. Wspólnie z firmą, która do tej pory dostarczała nam tego typu akcesoria powstał projekt czegoś zupełnie nowego. Nasza współpraca pozostanie oczywiście tajemnicą, jednak efekt będzie widoczny dla naszych Par już od pierwszych imprez w tym roku. 

Wbrew pozorom to bardzo ważne, co finalnie otrzymujecie od nas na przysłowiową półkę. Bardzo dbamy o to, aby jakość zestawu była bardzo duża.  Ale to już wiecie...

Na spotkaniu z pewnością pokażemy Wam fizycznie nowe zestawy. A więc jeśli jeszcze się zastanawiacie czy do nas zadzwonić..śmiało. Oj warto...

Myśleliśmy i przygotowywaliśmy projekt ponad miesiąc. Od początku staraliśmy się dać Wam wyjątkowy prezent, który będzie można postawić na półce i sięgać do niego w każdym momencie. Dlatego tym razem, rzeczywiście jest to zestaw, który cieszy oko. I jest bardzo nowoczesny. Zawiera wysokiej jakości pendrive w standardzie 3.0 co zapewnia dużą szybkość odtwarzania zapisanych na nich plików. 

Zobaczcie jak pięknie może wyglądać Was zestaw. Jest wyjątkowy. Nikt inny nie może go sobie zamówić, tylko my mamy wyłączność na ten projekt. Wszystko dla naszych klientów. 

IMG_5237małe.jpg
IMG_5236małe.jpg
IMG_5235małe.jpg
IMG_5231małe.jpg
IMG_5230małe.jpg
IMG_5233małe.jpg
bottom of page