top of page

Dostęp online

e33.jpg
serwer.jpg
Logo Internet.png

Film i zdjęcia online

Dostęp 24h

Szybkie serwery

Wysyłka i odbieranie...

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Wasi Gości, a nawet Wy możecie po ślubie po prostu pojechać za granicę. A jeśli nawet nie, to dostęp zdalny do swoich zdjęć czy plików jest chyba dobrym i nowoczesnym pomysłem. Mamy to od dawna, jednak, aby jeszcze bardziej unowocześnić tą usługę, przygotowaliśmy dla Was galerię interaktywną ze wszystkimi zdjęciami z imprezy i pleneru. Można ją swobodnie udostępniać mimo, że oglądanie wymaga hasła, które poda Wam Para Młoda. 

To samo tyczy się filmu. Po wizycie w naszej Strefie Klienta, wybraniu odpowiedniego wesela i podaniu hasła, masz dostęp do wszystkich filmów przygotowanych na z tej imprezy. Również w pełnym 4K. 

To proste i szybkie rozwiązanie. Dodatkowo działa na urządzeniach mobilnych. Warto wypróbować nasz dostęp online. Podpisz umowę pełnego pakietu, a to wszystko otrzymasz bezpłatnie. Zapraszamy!

Dostęp to jedno, ale przy takiej ilości ludzi, która ogląda nasze zasoby w skali roku, musimy dbać o prędkość. Własnie dlatego w tym roku ruszył światłowód 1Gbit/s, który zapewnia nam naprawdę ostrą jazdę. W przypadku tak ogromnych plików jak 4K jest to znaczące. Jednocześnie organizujemy wysyłkę plików na chmurę i wrzucamy materiały do Strefy Klienta. Bez zbędnych opóźnień. Po całym procesie po ok. 2 godzinach możecie już oglądać film i zdjęcia w najwyższej możliwej jakości. 

Tak to właśnie u nas działa. Szybko, sprawnie i bez lagów. 

Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi dostawcami usług Cloud. Testujemy je kilka miesięcy, aby mieć pewność, że wszystko będzie działać prawidłowo przy dużym obciążeniu. 

I to wszystko bezpłatnie dla naszych klientów. Warto pracować z najlepszymi. Sprawdź naszą ofertę już dziś i zadzwoń. 

bottom of page