top of page

Zaproszenia online

Zaproszenie 1.jpg
Zaproszenie 2.jpg
Logo Internet.png

Nowe zaproszenia

Tradycja i nowoczesność...

Jak korzystać?

Co z czym się je...

Ostatnio wpadliśmy na świetny pomysł. Działa już on na zachodzie, więc u nas również powinien się sprawdzić. Tradycyjna forma zaproszeń papierowych owszem, jest już z nami od dawna. Teraz mamy dla Was coś nowego. 

Zaproszenia w formie online. Świetny pomysł, który nie tylko będzie idealną formą zaproszenia Gości na Ślub i Wesele ( szczególnie tych ciągle zabieganych ), ale też właśnie w tym miejscu możecie bardzo dokładnie opisać wszelkie szczegóły dotyczące imprezy. Przekazać swoim Gościom podstawowe informacje jak datę, godzinę mszy, adresy i godziny spotkań. 

Pełna organizacja. Wszystko to możecie wysłać do nich w linku na FB. Szybko, łatwo i przyjemnie. 

Całym procesem tworzenia zajmujemy się my. Potrzebujemy tylko zdjęć, które wykonamy z Wami na sesji narzeczeńskiej. Dlatego wszystkie Pary, które skorzystają z tej opcji, takie zaproszenie online otrzymają bezpłatnie. A dodatkowo będą cieszyć się sesję narzeczeńską. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tej usługi dzwońcie. 

Hmmm w bardzo prosty sposób. Po wykonaniu z nami sesji narzeczeńskiej, prosimy Was o przesłanie nam tekstu i informacji, które mają znaleźć się na zaproszeniu online. Powstaje projekt, a później przekazujemy Wam link, który jest już aktywny. Można go udostępniać zainteresowanym osobom.

I to cała procedura. Proste prawda?

Zaproszenie 3.jpg
Zaproszenie 4.jpg
Logo Internet.png
bottom of page