top of page
pexels-helena-lopes-2055225.jpg

SESJE

NARZECZEŃSKIE

SESJA NARZECZEŃSKA

   Przygotowaliśmy dla Was jeszcze inne ciekawe propozycje. Jeśli mimo prób nie udało się Wam zarezerwować u nas terminu na Pakiet Foto and Video, to zachęcamy do skorzystania z kilku odrębnych opcji. Wiemy jak bardzo trudno jest czasem dostać się do nas, dlatego chcemy, aby choć wykonanie drobnej usługi było dla Was możliwe. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę otrzymać piękne pamiątki.

  

   1. Profesjonalna Sesja Narzeczeńska

        

      Świetnym pomysłem jest wykonanie przed Ślubem wyjątkowej sesji narzeczeńskiej. Dzięki niej otrzymacie świetne, profesjonalne zdjęcia, które można użyć później do przygotowania pamiątek z Waszego Ślubu i Wesela, prezentów dla Rodziców czy Świadków, lub po prostu zatrzymać je dla siebie na pamiątkę tych wyjątkowych dni, tuż przed...

      Sesję Narzeczeńską wykonujemy na ok. 2-3 tygodnie przed Ślubem. Zgłoszenie się wcześniej jest mile widziane. Wspólnie ustalamy motyw sesji, miejsca, w których będziemy pracować. Czas trwania sesji, to ok. 2-3 godziny.

     

Stwarzające nad morzem

Sesja Narzeczeńska

Profesjonalne Sesje Narzeczeńskie

Wasz Ślub zbliża się wielkimiki krokami? Warto sprawić sobie świetną pamiątkę w postaci Sesjie Narzeczeńskiej. A zdjęcia wykorzystać później na pamiątki dla Rodziców, lub dodać do swojego albumu Ślubnego. Mamy dla Was dwa proste pkaiety. Sprawdź ofertę już dziś.

ciezkowski.com.pl

TEL: 730 826 288

bottom of page